Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulama indir

0
105

Yapı Kredi’nin müşterileri için özel olarak geliştirdiği Mobil Bankacılık uygulaması sayesinde işlemlerinizi mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilir, zengin hizmet içeriğinden faydalanarak daha pratik ve hızlı sorgulama, görüntüleme, para transferi gibi işlemler uygulayabilirsiniz.

Bireysel müşterilerin severek kullanabileceği Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını sitemiz aracılığıyla Google Play mağazasından indirebilirsiniz. Uygulama ile para transferi, fatura ödeme, kredi başvurusu, döviz alım satım, raporlama gibi işlemleri son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Akıllı Cep ile İnternet / Mobil Şube girişlerinde tek seferlik şifre üreterek hesabınızı güvende tutabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra giriş yapmak için Şube Kullanıcı Kodu, TC kimlik Numarası ya da Kredi Kart bilgilerinizi kullanarak mobil bankanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Yapı Kredi mobil uygulamayı apk olarak indirebilirsiniz. Yapı Kredi cep uygulama Android tabletler ve telefonlar için ücretsiz yüklenebilir. Eğer bu uygulamayla ilk kez tanışıyorsanız, yorum bölümünden karşılaştığınız sorunları yanıt almak üzere dile getirebilirsiniz.

yapi-kredi-resimler-android-apk-indir

Uygulama Adı: Yapı Kredi  (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 3.0.1.10

Boyutu: 1.9.1 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3.3 ve üzeri)

Yapı Kredi mobil uygulama 1.9.1 apk indir