Android için İşCep indir

0
301

 İşCep nedir?  

 İş Bankası uygulaması artık Google Play’de. Bankanız tarafından özel olarak geliştirilen cep uygulamasını Android için ücretsiz olarak indirebilir, İş Bankası’nın size sunduğu hizmet ve yeniliklerden faydalanabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi cep telefonu üzerinden gerçekleştirmenize olanak sağlayan İşCep uygulamasıyla;

Özellikleri neler?

Bankacılık işlemleri – Para transferi, yatırım, hisse senedi, döviz alım/satım, fatura ödeme, kredi başvuru-

Cep anahtar – Tek kullanımlık şifre yaratarak internet şubesini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanında cep anahtar ile ATM’lerden kart kullanmadan para çekebilirsiniz.

Parakod: Bu özellik ile kredi, Bankamatik ya da maxipara kartlarınızı kullanıma açabilirsiniz. Kart taşımaya ihtiyaç duymadan tüm alışverişlerinizi parakod ile yapın. Bunun yanında fatura ödemenizi Parakod ile sağlayın.

 Bu özelliklere ek olarak size en yakın İş Bankası şubesini veya ATM’leri cep uygulama üzerinden görebilirsiniz. Anında şifre özelliği sayesinde ise müşteri şifrenizi yaratarak indirdiğiniz İşBank mobil uygulamayı hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşCep Root sorunu

İş Bankası, güvenlik açısından telefonun rootlu olup olmadığını anlamak için sizden ek bir izin istemektedir. Dilerseniz izin verebilirsiniz. Yalnızca güvenlik amaçlıdır.

Video üzerinden İşCep ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Intel doğrulama ile giriş sayesinde güvenli ve hızlı bir deneyime sahip olun.

Uygulama Adı: İşCep (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: Güncel Sürüm

Boyutu: 11.8 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: (Android 2.2 ve üzeri)

Android için İşCep apk indir