Android için HSBC Mobil Bankacılık uygulama indir

0
75

HSBC Mobil Bankacılık nedir?

Android telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz HSBC Mobil bankacılık uygulaması sayesinde, bankacılık işlemlerinizi hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz yer fark etmeksizin;

  • Para transferi yapabilir,
  • Bakiyenizi kontrol edebilir,
  • Son işlemlerinizi görüntüleyebilir,
  • HSBC bankacılık faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

HSBC cep mobil uygulamasını indirdiğinizde, eğer ki HSBC bireysel internet bankacılığı müşterisi iseniz giriş yapabilirsiniz. 128-Bit şifreleme teknolojisi sayesinde işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama nasıl?

HSBC mobil uygulamasının özellikleri maalesef kısıtlı. Örneğin; Bir Garanti Bank ya da Deniz Bank uygulamasına göre geliştirilmeye ihtiyacı var. Yapabileceğimiz işlemler bir elin 10 parmağını geçmiyor. En son geçtiğimiz sene güncellenen HSBC uygulamasına el atılması bankanın prestiji açısından olumlu sonuç doğuracaktır.

Banka kullanıcılarına güncelleme sözü verdi, fakat hala ortada bir icraat görememek üzücü. Sayın HSBC lütfen kendinize çeki düzen verin. 🙂 Bilgi: Uygulama içerisinde birden fazla dil bulunmaktadır. Kurulum sırasında Türkçe Dil Paketini seçin.Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak HSBC cep uygulama indirebilirsiniz.

hsbc-mobil-bankacilik-indir-apk-android-resimler

Uygulama Adı: HSBC Mobil Bankacılık (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.5.8.0

Boyutu: 9.7 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 27 Kasım 2014

Destekleyen cihazlar: (Android 2.2 ve üzeri)

HSBC Mobil Bankacılık apk indir