Android için MobilDeniz indir

0
140

Denizbank tarafından geliştirilen MobilDeniz uygulamasını Android telefonunuz için indirebilir, tüm bankacılık eylemlerinizi mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcıların kolayca erişebileceği şekilde tasarlanan ve sade bir arayüze sahip olan MobilDeniz uygulamasını ister Google Play Store üzerinden isterseniz MobilDeniz apk olarak indirebilirsiniz.

Bankaya, ATM’ye ve bilgisayara ihtiyaç duymadan hizmetlerden faydalanın. Yalnızca internet bağlantısı sağlayarak, istediğiniz yerden hesabınıza giriş yapın. DenizBank müşterisi olmasanız bile, üyeliksiz olarak piyasa ekranlarını, döviz alım satımları, hisse senetleri görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında Denizbank’ın hizmet fiyatlarını, kredi ve mevduat hesaplamalarını, mevcut ATM ve şubeleri listeleyebilirsiniz.

Denizbank kullanıcısıysanız, ana menüden varlıklarınızı listeleyebilirsiniz. Hesaplarınızı yöneterek para transferi yapmak, kredi kartı işlemleri gerçekleştirmek çok kolay. Ek olarak döviz ve yatırım fonu alıp satmak da MobilDeniz’in size sunduğu bir başka özellik.

Diğer özellikler:

Tek şifre ile giriş yapma, (Android 4.4 ve üzeri cihazlar için geçerlidir.) Giriş yaparken otomatik SMS, Vadesiz/Vadeli hesapma açma ve kapatma, biriken hesap işlemleri, altın yatırım işlemleri. Deniz Bank cep uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın. Uygulamayı yükledikten sonra giriş yapmak için Açık Deniz internet bankacılığı kullanıcı adı ve e-parola kullanmanız gerekiyor.

 

Uygulama Adı: MobilDeniz (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 2.2.4

Boyutu: 8.9 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3 ve üzeri)

MobilDeniz apk indir