Android için AsyaMobil uygulama indir

0
94

Bank Asya mobil uygulamasını Android telefon veya tabletiniz için ücretsiz olarak indirebilir, bireysel veya kurumsal müşteri girişi yaparak dilediğiniz işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere teknoloji her geçen gün daha da gelişiyor ve tüm yenilikler ayağımıza kadar geliyor. İşte Bank Asya’nın geliştirmiş olduğu cep uygulama da aynı bu şekilde bize büyük kolaylıklar sağlıyor.

Peki Bank Asya cep uygulama indirerek neler yapabiliyoruz? Bank Asya mobil sayesinde para transferi, fatura ödeme, döviz alım-satım, kart borcu ödeme ve daha pek çok işlemi tek dokunuşla yerine getirebiliyoruz. Bunun yanında kurumsal müşteriler sahip oldukları yetki doğrultusunda işlem görüntülemesi, onaylama ve silme yapabiliyor.

     Uygulamayı kullanmak ve Mobil Şube’ye giriş yapmak için İnternet / Mobil Bankacılık şifrenizin olması gerekiyor. Eğer internet bankacılığı ile ilk kez tanışıyorsanız ” Parola Al” a dokunarak hızlıca yeni şifre yaratabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ek olarak PIN, Mobil İmza, Mini Şifreci, Kart Bilgisi gibi diğer giriş türlerini kullanarak da mobil uygulama dünyasına katılabilirsiniz. Uygulama ile yapabileceğiniz tüm işlemler:

Hesap hareketleri, hesap detayı, nakit akışı, IBAN, Kart detayı, borç ödeme, ekstre detayları, güncel dönem, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, TL yükleme, hızlı ödeme yapma, para yollama, başka banka veya Bank Asya hesabına para gönderme.

bank-asya-mobil-uygulama-cep-android-indir-apk-Resimler

Uygulama Adı: Bank Asya (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 2.0

Boyutu: 9.9 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 23 Şubat 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.0 ve üzeri)

Bank Asya mobil uygulama apk indir