Android için Garanti Cep Şubesi uygulama indir

0
133

Garanti Cep Şubesi nedir?    

Garanti Cep Şubesi uygulaması sayesinde tüm işlemlerinizi telefonunuz üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. ATM ve Şubelere gitmeye son veren, Garanti tarafından geliştirilen resmi Garanti Cep uygulaması ile kolay bankacılık faaliyetlerinin tümünden yararlanabilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri neler?

Sade ve şık bir arayüze sahip olan ve Android için indirebileceğiniz Garanti cep uygulaması, Finansal Durum, Hesaplar ve Ürünler, Bankacılık İşlemleri, Araçlar bölümlerinden oluşuyor.

Finansal durum:

Bu bölümde onay işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunun yanında Varlıklar/Borçlar, Gelirler/Giderler menüsünden para görüntülemesine hızlı ve pratik şekilde ulaşıyorsunuz.

Hesaplar ve Ürünler:

Bu bölümden hesap işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kartları, kredileri ve çek/senetleri listeleyebilirsiniz ve üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Bankacılık İşlemleri:

Başka hesaba para transferini bu bölümden yapabilirsiniz. Nakit yönetimi sağlayabilir, ödeme ve yatırımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Araçlar:

Uygulama ayarları, döviz çevirici, destek ve piyasa takibi menülerinden oluşmaktadır.

Ödemeler:

Fatura, Kredi Kartı Borç, GSM TL yükleme, Şans oyunları, vergi ödemeleri, Sgk ve senet işlemleri, trafik para cezası ödemesi, HGS işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Garanti’nin kurumsal ve bireysel müşterileri için özel olarak geliştirdiği Garanti mobil uygulamasını kullanabilmek için İnternet / Cep Şubesi parolası gerekiyor. Eğer bu sistemle ilk kez tanışıyorsanız “Parola Al” dokunun ve Kredi kartı ya da Paracard ile parolanızı alın.

Cep Şubesi’ni kullanmak için İnternet / Cep Şubesi parolanızın olması yeterli. Eğer parolanız yoksa “Parola Al”a tıklayarak kredi kartı ya da Paracard numaranız ile parolanızı anında alabilirsiniz.

garanti-cep-subesi-uygulama-indir-android-apk-resimler

Uygulama Adı: Garanti Cep Şubesi (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: Cihaza göre değişir

Boyutu: 11.7 MB

Kategori: Finans

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 2 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3.3 ve üzeri)

Android için Garanti cep şubesi apk indir