Akbank Direkt indir

0
241

Akbank müşterisiyseniz, bankacılık işlemlerinizi Android telefon veya tabletiniz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil uygulamasını sitemiz üzerinden ister apk formatında isterseniz Google Play üzerinden indirerek mobil bankacılık imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için müşteri numaranız veya kredi kart bilgileriniz gerekiyor. Kredi kartı bilgilerini girerek mobil platformda işlem gerçekleştirmek Akbank’ın sizlere tanıdığı büyük bir ayrıcalık.

Akbank Direkt Mobil ne işe yarar, neler yapabilirim, özellikleri neler? Uygulama sayesinde para transferi, işlem özeti görüntüleme, kredi kartı borç ödeme, eft, havale yapma ve daha pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri numarasını kullanarak giriş yapmak istiyorsanız, sırasıyla Müşteri numarası, kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Eğer kredi kartı ile mobil uygulamaya erişim sağlamak istiyorsanız Kredi numaranızı, son kullanma tarihi ve kart şifresini yazın.

Bunlara ek olarak, Akbank müşterisi olmasanız bile uygulama sayesinde; En yakın Akbank ve Döviz Hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında, yaşadığınız sorunlar veya karşılaştığınız hatalarla ilgili destek almak için www.twitter.com/akbank adresini ziyaret edebilirsiniz. Uygulama Akbank tarafından geliştirilen orijinal sürümdür.

Yeni güncelleme: 

  • Mobil ödeme için Akbank Direkt Öde özelliği eklendi
  • NFC ve Android 4.4 üstü sürümlerde temassız ödeme
  • Para Transferinde SMS, Whatsapp, Facebook ve diğer ağlar üzerinden Alıcı Bilgilendirme

akbank-direkt-apk-indir-android-resimler

Uygulama Adı: Akbank Direkt Mobil

Boyutu: 52.3 MB

Kategori: Finans / Banka

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Destekleyen cihazlar: (Android 4.1 ve üzeri)

Akbank Direkt
Developer: AKBANK
Price: Free

Akbank Direkt Tablet
Developer: AKBANK
Price: Free

Akbank Direkt apk indir