Adımsayar uygulama indir

0

Adımsayar uygulaması sayesinde attığınız adımları öğrenebilir, telefonunuz ya da tabletiniz için adım sayma programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Adımsayar uygulamasını Android ve iOS platformunda yer alan mobil akıllı cihazlar için yükleyebilir; telefonunuzu cebinizde ya da çantanızda taşıyarak attığınız adımları öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri bunlarla sınırlı değil. Uygulama çalışır halde iken günlük hareketliliğinizi ölçerek belirli istatistiklere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında diyet programınızı düzenleyebilir, 10 bin adım yöntemini kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Kendinize zayıflama metodu oluşturabilir, yaş, cinsiyet, boy ve kilo gibi verilerinizi uygulamaya ekleyerek ne kadar kalori harcadığınızı öğrenebilirsiniz. Vücut kitle indeksi gibi çeşitli verileri web siteleri veya Facebook uygulamasını kullanarak görebilirsiniz.

Android

Adımsayar uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı telefonlar için Google Play Store veya apk formatında indirebilirsiniz. Google Play’den Adımsayar indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Raramuri: Adım Sayar
Geliştirici: Egebit
Fiyat: Free+

Adımsayar apk indir  

iOS

iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad için Adımsayar uygulamasını indirmek ve yüklemeyi başlatmak için linki kullanın.

Windows Phone ( Nokia Lumia )

RunMaster Pedometer Free
Geliştirici: RunMaster
Fiyat: Free

(Android) Adım Sayar indir (Raramuri)

(Android) Pedometer (Adımsayar) indir (Apk)

(Android) WalkLogger: Adımsayar (Apk) indir

(Android) Noom Walk: adım sayacı indir